با حضور جمعی از دانش‌آموزان در انستیتو پاستور ایران رقم خورد؛ آغاز اردوهای راهیان پیشرفت ایران اسلامی

اولین دوره اردوهای راهیان پیشرفت ایران اسلامی با حضور دانش‌آموزان عضو سازمان دانش‌آموزی در انستیتو پاستور ایران برگزار شد.

پس از توصیه‌ رییس‌جمهور مبنی بر ضرورت آشنایی هرچه بیشتر دانش‌آموزان با دستاوردهای بزرگ و افتخارآمیز جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف، اولین دوره اردوهای راهیان پیشرفت ایران اسلامی برای دانش‌آموزان، صبح دوازدهم آبان با بازدید از انستیتو پاستور ایران برگزار شد.

در این بازدید دانش‌آموزان با حضور در آزمایشگاه مرجع کشوری کووید19با نحوه مدیریت کرونا در کشور، نحوه تحقیقات انجام شده و سیر صعودی و نزولی کرونا در کشور آشنا شدند. در این دیدار، دکتر مصطفی صالحی وزیری، رییس آزمایشگاه مرجع کشوری کووید19، ضمن معرفی خدمات انستیتو پاستور ایران در طول تاریخ 102 ساله فعالیت و بیان نقش آفرینی های انستیتو پاستور ایران در دوران کرونا، به سوالات دانش آموزان پاسخ داد و برای ایشان آرزوی توفیق و موافقیت نمود. 

در این دیدار، امیر جمشیدی، رییس مرکز اردویی گردشگری سازمان دانش‌آموزی کشور در خصوص برگزاری اولین دوره اردوهای راهیان پیشرفت گفت: اردوی راهیان پیشرفت اتفاق مثبت و مبارکی است که در چند جهت قابل توجه است. نسل امروز ما، به خصوص دانش‌آموزان دهه هشتادی‌ و دهه نودی‌ به دنبال الگوهای موفقیت می‌گردند. هرکسی برای خود و افق حقیقی که برای زندگی خود ترسیم می‌کند، به دنبال یک سری الگوها است. یکی از دستاوردهای ویژه اردوی راهیان پیشرفت این است که دانش‌آموزان، انسان‌های تلاشگر، نخبه، مخترع و مستعد را از نسل نزدیک به خودشان می‌بینند و با آنها ارتباط واقعی می‌گیرند.

 

 

کلمات کلیدی
احسان مشایخی
نویسنده :

احسان مشایخی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

سیستم چت آنلاین